Farm frites potato pancakes placki ziemniaczane 1,5 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Frytkownica, Patelnia, Piekarnik, Piec konwekcyjny |
|---|---|
| Zawartość netto | 1,5 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska, Holandia |
| Składniki | Ziemniaki (88,5%), cebula (5,2%), oleje roślinne: rzepakowy, słonecznikowy (w zmiennych proporcjach), modyfikowana skrobia ryżowa, sól. |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,51 kg |
| Technika utrwalenia | mrożenie |
| Produkt bezglutenowy | 1 |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2025-07-26 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | 4-0228-12-000-00 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Producent: | farm frites international b.v. ulica i numer: molendijk 108 kod pocztowy i miasto: 3227 cd oudenhoorn nl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | -18 st C przez kilka miesięcy. Po rozmrożeniu nie zamrażać ponownie! |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Frytownica: Smażyć małe ilości w gorącym oleju (175 st C/347 st F) przez 3:00 minuty. Patelnia: rozgrzać olej do średniej temperatury i smażyć do czasu uzyskania złotego koloru. Piekarnik: Umieść produkt na papierze do pieczenia i wstaw do piekarnika wstępnie rozgrzanego do temperatury 220 st C, na 15-20 minut. Obróć produkt raz w trakcie pieczenia. Piec konwekcyjny: rozgrzać do temperatury 250 st C i piec przez 7-8 minut. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 114 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 480 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,9 g |
| Zawartość soli | 0,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 2,2 g |
| Zawartość węglowodanów | 19,4 g |