farm frites frytki 7mm fast food 2,5 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Proste |
|---|---|
| Grubość cięcia | Cienkie cięcie |
| Sposób przygotowania | Frytkownica |
| Wegetariańskie | Tak |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Belgia, Holandia, Polska |
| Zawartość netto | 2,5 kg |
| Składniki | ziemniaki (94,9%), olej roślinny: rzepakowy, słonecznikowy (w zmiennych proporcjach) (5,1%). |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Belgia, Holandia, Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 2,51 kg |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2025-07-26 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | 261062-2018-AQ-NLD-ASI |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Producent: | farm frites international b.v. ulica i numer: molendijk 108 kod pocztowy i miasto: 3227 cd oudenhoorn nl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 63 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Produkt rozmrożony nie kwalifikuje się do powtórnego zamrożenia. Produkt nie nadaje się do spożycia po upływie daty przydatności. |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Frytownica: 175°C; smaż małe porcje; 2,5-4,5 minuty. Osuszyć na bibule przed podaniem. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 158 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 666 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 2,3 g |
| Zawartość soli | 0,08 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,6 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,1 g |
| Cukry | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 24,7 g |