farm frites krążki cebulowe 1 kg
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Piekarnik, Frytkownica |
|---|---|
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Holandia |
| Składniki | cebula (62%), bułka tarta (mąka pszenna, sól, drożdże), mąka pszenna, olej słonecznikowy, cukier, błonnik pszenny, skrobia pszenna, mąka ryżowa, sól, substancja żelująca: E401, stabilizator (E339), zagęszczacz: (E415, E466), maltodekstryna, żelazo, niacyna, tiamina, kwas foliowy, ryboflawina. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Holandia |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Technika utrwalenia | mrożenie |
| RSPO - Data ważności licencji lub certyfikatu | 2025-07-26 |
| RSPO - Numer licencji lub certyfikatu | 4-0228-12-000-00 |
| RSPO - The Roundtable on Sustainable Palm Oil | 1 |
| Producent: | farm frites international b.v. ulica i numer: molendijk 108 kod pocztowy i miasto: 3227 cd oudenhoorn nl |
| Produkt wegański | 1 |
| Produkt halal | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po rozmrożeniu nie zamrażać ponownie! |
|---|---|
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Frytownica: smażyć małe ilości w gorącym oleju (175°C/347°F) przez 2-3 minuty. Piekarnik: Umieść produkt na papierze do pieczenia i wstaw do piekarnika wstępnie rozgrzanego do temperatury 220°C na 12-15 minut. Obróć produkt jeden raz w trakcie pieczenia. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 215 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 901 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,6 g |
| Zawartość soli | 0,74 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9 g |
| Cukry | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 28 g |
Inne informacje
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E401 Alginian sodu, E339 Fosforany sodu, E415 Guma ksantanowa, E466 Karboksymetyloceluloza |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja żelujaca, Stabilizator, Substancja zagęszczająca |