Opis szczegółowy
Krewetki białe blanszowane obrane z ogonkiem IQF mrożone glazurowane 225g
Parametry produktu
| Składniki | Krewetki białe blanszowane (litopenaeus vannamei), sól |
| Gatunek ryby | Krewetka |
| Sposób obróbki | Bez głowy |
| Skóra | Nie dotyczy |
| Sposób przetworzenia | Mrożone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 250 g |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Czy jednostka handlowa jest przeznaczona do fakturowania? / isTradeItemAnInvoiceUnit | Tak |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | 1 paleta (800 szt.) |
| Towar jest niebezpieczny / DangerousGoodsRegulationCode | ZNA |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Wietnam |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Glazura | 10 % |
| Metoda produkcji | Złowione w hodowli |
| Stopień obrania | Obrana, z ogonkiem |
| Stopień rozdrobnienia | Blanszowana, bez głowy, z ogonkiem |
| Część ryby | Obrana, z ogonkiem |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Litopenaeus vannamei |
| Typ | Paczkowany |
| Waga jednostkowa brutto | 0,28 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nord capital sp z o.o. ulica i numer: pucka 4 kod pocztowy i miasto: 84-123 połchowo pl |
| Krótki opis marketingowy | Krewetki białe blanszowane obrane z ogonkiem iqf mrożone glazurowane 225g |
| Masa netto (bez glazury) | 225 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 180 dni (dzień) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Stosowanie - propozycje podania | Na opakowaniu przepis podania na krewetki w maśle czosnkowym |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Spożyć po obróbce termicznej. |
| Sposób obróbki produktu | Nieprzygotowany |
| Pakowanie próżniowe | Tak |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 71 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 302 kJ |
| Zawartość białek | 16 g |
| Zawartość soli | 0,95 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,8 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |