Opis szczegółowy
DELI Q SELECTION to doskonałe połączenie trzech wyjątkowych serów oferowanych na specjalne okacje. To nie tylko pyszna przekąska, ale także doskonała propozycja na spotkania towarzyskie. DELI Q SELECTION to prawdziwe doświadczenie kulinarnego luksusu, które podkreśli Twoją pasję do wyrafinowanego smaku.
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Mieszanina mlek |
| Forma | Paczkowany |
| Składniki | Cheddar white mature: pasteryzowane mleko, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka mikrobiologiczna. fourme d'ambert chnp: pasteryzowane mleko, sól, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka cielęca, kultury pleśni: penicillium roqueforti. gouda pomidory/oliwki: pasteryzowane mleko, sól, pomidory 0,9 %, czarne oliwki 0,6 %, czosnek 0,1 %, kultury bakterii kwasu mlekowego, podpuszczka mikrobiologiczna, aromat. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Unia Europejska |
| Zawartość netto | 200 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: euroser dairy group ulica i numer: ul. geologiczna 20 kod pocztowy i miasto: 02-246 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 224 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 20 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 338 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1402 kJ |
| Zawartość białek | 20 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 20 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 28 g |
| Cukry | 0,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,5 g |