Czekolada wegańska bez dodatku cukru Bezglutenowa 90 g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Wegańska czekolada na bazie owsa, bez dodatku cukru, słodzona maltitolem. Bezglutenowa.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
substancja słodząca: maltitol, masło kakaowe, mąka OWSIANA, masa kakaowa, emulgator: lecytyna słonecznikowa, sól, aromat. Zastosowano owsies bezglutenowy.
Alergeny
OWIES
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2075 kJ/ 501 kcal |
| Tłuszcz | 35 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 21 g |
| Węglowodany | 57 g |
| Cukry | 3.2 g |
| Błonnik | 2.2 g |
| Białko | 3.1 g |
| Sól | 0.2 g |