Alpinio.Czekolada mleczna z nadzieniami o smaku wiśniowym 230g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Alpinio. Czekolada mleczna z nadzieniami o smaku wiśniowym 230g
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | wiśniowy |
| Dodatki | Z nadzieniem |
| Zawartość netto | 230 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Składniki: cukier, wsad wiśniowy 12,1 % [syrop glukozowy, cukier, zagęszczony przecier wiśniowy 9 % we wsadzie wiśniowym, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, koncentrat z soku czarnej marchwi, przecier z aronii, regulatory kwasowości (kwas cytrynowy, kwas winowy (l(+)-)), naturalny aromat, substancja zagęszczająca: pektyny], tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku pełne, tłuszcz mleczny, kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, emulgatory (lecytyny, lecytyny (z soi), polirycynooleinian poliglicerolu), naturalny aromat wiśniowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, pasta orzechowa (orzechy laskowe, orzeszki arachidowe), aromat. czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 25 %, masa mleczna minimum 14 %. oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. może zawierać inne orzechy, jaja i zboża zawierające gluten. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: millano społka z ograniczoną odpowiedzialnościa s.k.a ulica i numer: wysogotowska 15 kod pocztowy i miasto: 62-081 przeźmierowo pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 220 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 220 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 518 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2166 kJ |
| Zawartość białek | 4,3 g |
| Zawartość soli | 0,19 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 29 g |
| Cukry | 55 g |
| Zawartość węglowodanów | 60 g |