Alpinio.Czekolada mleczna z nadzieniami arachidowym i karmelowym z kawałkami orzeszków arachidowych 225g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Alpinio.Czekolada mleczna z nadzieniem arachidowym i nadzieniem karmelowym z kawałkami orzeszków arachidowych
Parametry produktu
| Typ | Mleczna |
|---|---|
| Smak | Karmelowy |
| Dodatki | Z nadzieniem, Z orzechami, Z karmelem |
| Zawartość netto | 225 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| EUDR - rodzaj towaru odnośnego wg podanego kodu CN (tylko informacyjnie) | Kakao |
| Składniki | Składniki: cukier, orzeszki arachidowe 12,2 %, nadzienie karmelowe [syrop glukozowy, mleko zagęszczone słodzone (mleko, cukier), syrop cukru inwertowanego, tłuszcz kokosowy, olej rzepakowy, emulgatory (mono- i diglicerydy kwasów tłuszczowych, lecytyny); tłuszcz mleczny, sól, cukier palony], tłuszcze roślinne (palmowy, shea) w zmiennych proporcjach, tłuszcz kakaowy, miazga kakaowa, serwatka w proszku (z mleka), mleko w proszku odtłuszczone, mleko w proszku pełne, kawałki orzeszków arachidowych, tłuszcz mleczny, sól, emulgatory (lecytyny, lecytyny (z soi), polirycynooleinian poliglicerolu), naturalny aromat karmelowy (zawiera mleko), naturalny aromat orzeszka arachidowego (zawiera orzeszki arachidowe), pasta orzechowa (orzechy laskowe, orzeszki arachidowe), aromat. oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne. czekolada mleczna: masa kakaowa minimum 25 %, masa mleczna minimum 14 %. może zawierać inne orzechy, jaja i zboża zawierające gluten. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,23 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: millano społka z ograniczoną odpowiedzialnościa s.k.a ulica i numer: wysogotowska 15 kod pocztowy i miasto: 62-081 przeźmierowo pl |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 220 szt. |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 220 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Tak |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 526 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2193 kJ |
| Zawartość białek | 7,7 g |
| Zawartość soli | 0,46 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 16 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 31 g |
| Cukry | 49 g |
| Zawartość węglowodanów | 52 g |