Czekolada wegańska słodzona daktylami z orzechami laskowymi BIO 100g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Wegańska czekolada słodzona daktylami z orzechami laskowymi 100g
Nasza wegańska czekolada słodzona daktylami z orzechami laskowymi, to doskonałe połączenie przyjemności smaku i dbałości o zdrowie. Składająca się z zaledwie trzech składników – miazgi kakaowej, daktylowego proszku i tłuszczu kakaowego pochodzącego z ekologicznych upraw, uzupełniona całymi orzechami laskowych, stanowi zdrowszą i smaczniejszą alternatywę dla tradycyjnych czekolad. Nie tylko smakuje wyjątkowo, ale również dostarcza organizmowi cennych minerałów, czyniąc z niej pyszną przekąskę o fantastycznym smaku. Odkryj tę naturalną słodycz, aby poprawić nastrój, zwiększyć energię i cieszyć się zdrowym smakiem natury.
Warunki przechowywania
W suchym chłodnym miejscu
Składniki
Czekolada 80% (miazga kakaowa*, daktyle w proszku* (27%), tłuszcz kakaowy*), orzechy laskowe całe* 20%
*Surowce pochodzące z upraw ekologicznych
Masa kakaowa min. 71% w czekoladzie
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2500/602 |
| Tłuszcz | 53 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 27 g |
| Węglowodany | 22 g |
| Cukry | 15 g |
| Błonnik | 13 g |
| Białko | 8.1 g |
| Sól | 0.01 g |