Opis szczegółowy
Chrupiąca przekąska, obok której nie da się przejść obojętnie. Wyrazisty smak czerwonej cebuli zamknięty w lekkiej formie to idealne połączenie, które zaspokaja apetyt na coś pysznego – bez wyrzutów sumienia. Małe opakowanie, wielka przyjemność! Bez glutenu, tłuszczu palmowego i wzmacniaczy smaku. Poręczne opakowanie sprawia, że to idealna przekąska do plecaka, torby lub na szybki głód w ciągu dnia. Świetna dla dzieci, dorosłych i wszystkich, którzy szukają smacznej, a zarazem zdrowszej alternatywy dla klasycznych chipsów.
Parametry produktu
| Typ | Chrupki |
| Smak | Cebulowy |
| Zawartość netto | 25 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Semolina kukurydziana, olej roślinny (słonecznikowy), mieszanka przypraw (warzywa suszone (czerwona cebula 2,4 %, pietruszka nać), syrop glukozowy, sól, serwatka w proszku (zawiera laktozę), ekstrakt z drożdży, aromat naturalny, aromat, ekstrakt przypraw), sól. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-089-324 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bezgluten sp. z o.o. ulica i numer: posądza 128 kod pocztowy i miasto: 32-104 koniusza pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 383 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1610 kJ |
| Zawartość białek | 6,5 g |
| Zawartość błonnika | 8,1 g |
| Zawartość soli | 1,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,1 g |
| Cukry | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 65 g |