Opis szczegółowy
Pudding wysokobiałkowy o smaku waniliowego ciasteczka. Bez laktozy. Zawiera substancje słodzące. Produkt UHT.
Parametry produktu
| Rodzaj deseru | Puddingi |
| Smak | Waniliowy |
| Składniki | Mleko (88 %), białka mleka, substancje słodzące (erytrytol, glikozydy stewiolowe ze stewii), naturalne aromaty, substancje zagęszczające (karagen, guma guar), koncentrat marchwi, regulatory kwasowości (difosforany, trifosforany), enzym laktaza. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Dania |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2027-08-05 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | Dnv-coc-001508 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: arla foods s.a. ulica i numer: dworcowa 27 kod pocztowy i miasto: 78-220 tychowo pl |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 73 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 308 kJ |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,7 g |
Witaminy i składniki mineralne
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E968 Erytrol, E960 Glikozydy stewiolowe, E407 Karagen, E412 Guma guar, E450 Difosforany, E451 Trifosforany |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja słodząca, Substancja zagęszczająca, Regulator kwasowości |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Zapach i smak waniliowy i ciasteczko, lekko słodkawy, konsystencja jak budyń, wygląd jednorodny |