Opis szczegółowy
Arla® Protein Puddding Chocolate to deser o smaku czekoladowym bogaty w białko. Połączenie kremowej konsystencji Puddingu oraz aksamitnej czekolady sprawią, że produkt idealnie sprawdzi się jako przekąska, gdy poczujesz głód lub masz ochotę na coś słodkiego. To nic innego jak Twój mały poczęstunek podczas zasłużonej przerwy.
Parametry produktu
| Rodzaj deseru | Puddingi |
| Smak | czekoladowy |
| Składniki | Mleko (86 %), białka mleka, substancje słodzące (erytrytol, glikozydy stewiolowe ze stewii), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu (1,8 %), koncentrat jabłka, naturalne aromaty, substancje zagęszczające (karagen, guma guar), regulatory kwasowości (difosforany, trifosforany), sól, enzym laktaza. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Dania |
| Zawartość netto | 200 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Dania |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,21 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| FSC (opakowanie) - Data ważności certyfikatu | 2027-08-05 |
| FSC (opakowanie) - Numer certyfikatu | Dnv-coc-001508 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: arla foods s.a. ulica i numer: dworcowa 27 kod pocztowy i miasto: 78-220 tychowo pl |
| Technika utrwalenia | UHT |
| Krótki opis marketingowy | Arla® protein puddding chocolate to deser o smaku czekoladowym bogaty w białko. połączenie kremowej konsystencji puddingu oraz aksamitnej czekolady. |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
| Sposób obróbki produktu | Gotowy do jedzenia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 76 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 320 kJ |
| Zawartość białek | 10 g |
| Zawartość soli | 0,24 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,5 g |
| Cukry | 4,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 7,8 g |
Witaminy i składniki mineralne
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera środki spożywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E968 Erytrol, E960 Glikozydy stewiolowe, E407 Karagen, E412 Guma guar, E450 Difosforany, E451 Trifosforany |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja słodząca, Substancja zagęszczająca, Regulator kwasowości |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |
| Plant based - produkt bazujący na składnikach roślinnych | Nie |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Zapach i smak kakaowy, czekoladowy, lekko słodkawy, konsystencja jak budyń, kolor ciemnobrązowy, wygląd jednorodny |