Opis szczegółowy
Chrupiąca przekąska o intensywnym serowym smaku, idealna dla osób na diecie bezglutenowej lub eliminacyjnej. Produkt nie zawiera glutenu, skrobi pszennej, soi, tłuszczu palmowego ani wzmacniaczy smaku. Dzięki wysokiej zawartości błonnika stanowi zdrowszą alternatywę dla klasycznych chipsów. Poręczne opakowanie sprawia, że to idealna przekąska do pracy, szkoły czy na drogę. Corn Crisps to smaczna i lekka propozycja dla dzieci i dorosłych, którzy nie chcą rezygnować z przyjemności chrupania.
Parametry produktu
| Typ | Chrupki |
| Smak | Serowy |
| Zawartość netto | 25 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | Semolina kukurydziana, olej roślinny (słonecznikowy), mieszanka przypraw (serwatka w proszku (zawiera laktozę), syrop glukozowy, skrobia ziemniaczana modyfikowana, sól, ekstrakt z drożdży, aromat, olej rzepakowy, ser w proszku (z mleka) (0,15 %), ekstrakt przypraw), sól. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,03 kg |
| Bez glutenu | 1 |
| Bez glutenu - Numer licencji | Pl-089-321 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: bezgluten sp. z o.o. ulica i numer: posądza 128 kod pocztowy i miasto: 32-104 koniusza pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 40 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 12 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 375 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1579 kJ |
| Zawartość białek | 6,4 g |
| Zawartość błonnika | 7,6 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 9,2 g |
| Cukry | 4,1 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |