Opis szczegółowy
Sos pomidorowy z chilli- do makaronu. Pasteryzowany.
Typowy przepis z Genui, to propozycja podroży do tradycji Ligurii gdzie świeża bazylia spotyka się z morska bryzą morza liguryjskiego.
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
| Rodzaj sosu | Pomidorowy |
| Smak | Pomidorowy, Chili |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Przeznaczenie | Do makaronu |
| Składniki | Pomidory 86% (rozdrobnione pomidory, przecier pomidorowy), papryka, olej słonecznikowy, czosnek, cukier, pietruszka, sól, skrobia modyfikowana, ekstrakt z papryczki chilli, regulator kwasowości: kwas cytrynowy |
| Zawartość netto | 340 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,35 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: north coast s.a. ulica i numer: al. jerozolimskie 180 kod pocztowy i miasto: 02-486 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 187 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 320 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 52 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 218 kJ |
| Zawartość białek | 1,2 g |
| Zawartość soli | 0,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2 g |
| Cukry | 4,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 6,5 g |