Opis szczegółowy
Duże kawałki owoców i aromatycznych przypraw.
Wygodne dla Konsumenta opakowanie z klapką, które pozwala na wielokrotne użycie.
Parametry produktu
| Typ | Sypka |
| Rodzaj | Mieszana, Owocowa |
| Smak | Aronia, Jabłkowy, Hibiskus, Borówkowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 100 g |
| Frakcja materiałowa | Papier |
| Parzenie - temperatura wody | Wrzątek |
| Składniki | Składniki: jabłko, owoc aronii, kwiat hibiskusa, owoc maliny (5%), aromat. |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,12 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: herbapol lublin s.a. ulica i numer: diamentowa 25 kod pocztowy i miasto: 81-748 lublin pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | poniżej 10 min |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | chronić przed światłem, przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób przygotowania naparu: 1 czubatą łyżeczkę herbatki (3 g) zalać 250 ml wrzącej wody. zaparzać pod przykryciem przez 10 min. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wielkość porcji | 3 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 33 szt. |