Ciasteczka z żurawiną B/C 135 g
dodaj do przechowalni
Opis
Kruche ciasteczka z płatkami, kroplami cekolady bezcukrowej i żurawiną, bez dodatku cukru.
Warunki przechowywania
przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Składniki
mąka PSZENNA, tłuszcz roślinny (palmowy), substancja słodząca:maltitol; 10% czekolada bezcukrowa [substancja słodząca: maltitol; miazga kakowa, emulgator: lecytyny ( z SOJA), kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu, aromat waniliowy], suszone owoce [(9 % suszona żurawina) suszone jabłka, rodzynki], 4% płatki owsiane, 4% płatki kukurydziane, odtłuszczone MLEKO w proszku, SERWATKA w proszku (z MLEKA), skrobia PSZENNA, pasteryzowana masa JAJAowa, emulgator: lecytyny (z SOJA); substancje soulchniające: węglany sodu, węglany amonu; sól..
Alergeny
GLUTEN
Możliwe alergeny
ORZECHY,SEZAM
Produkt bez cukru: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | w100g:1833/439 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 25 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 9.9 g |
| Węglowodany | 46 g |
| Cukry | 5.4 g |
| Białko | 5.5 g |
| Sól | 0.36 g |