Przekąska jabłkowo-gruszka 30 g
dodaj do przechowalni
Opis
Bob Snail to słodka przekąska z jabłek i gruszek bez dodatku cukru. Bob Snail ma w składzie tylko owoce. Jest pozbawiona konserwantów i barwników oraz glutenu. Zabawny kształt długiej wstążki zwiniętej w ślimaka sprawia, że przekąskę można wygodnie dzielić na porcje w zależności od potrzeby.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2°? do +25°? i przy wilgotności względnej nie większej niż 75%.
Składniki
jabłka 70%, gruszki 30%.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 208/ 870.9 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.4 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.2 g |
| Węglowodany | 47 g |
| Cukry | 41 g |
| Błonnik | 3.5 g |
| Białko | 1.5 g |
| Sól | 0.01 g |