Przekąska jabłkowo-borówkowa 30 g
dodaj do przechowalni
Opis
Bob Snail to słodka przekąska z jabłek i borówek bez dodatku cukru. Bob Snail ma w składzie tylko owoce. Jest pozbawiona konserwantów i barwników oraz glutenu. Zabawny kształt długiej wstążki zwiniętej w ślimaka sprawia, że przekąskę można wygodnie dzielić na porcje w zależności od potrzeby.
Warunki przechowywania
Przechowywać w temperaturze od +2°? do +25°? i przy wilgotności względnej nie większej niż 75%.
Składniki
jabłka 80%, borówki 20%.
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 186/778.7 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 1.7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0.2 g |
| Węglowodany | 41 g |
| Cukry | 36 g |
| Błonnik | 1.4 g |
| Białko | 5 g |
| Sól | 0.01 g |