Ciasteczka z kokosem B/C 135 g
dodaj do przechowalni
Opis
Ciasteczka kokosowe bez dodatku cukru. Produkt zawiera substancję słodzącą.
Warunki przechowywania
Przechowywać w suchych i chłodnych miejscach. wolnych od obcych zapachów i szkodników.
Składniki
mąka pszenna, tłuszcz palmowy, substancja słodząca: maltitol; wiórki kokosowe 9,5%, pasteryzowana masa jajowa , aromat, substancje spulchniające: węglany sodu, węglany amonu; sól, barwnik: karoteny.
Produkt bez cukru: Tak
| Wartość odżywcza | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 2171/ 522 kJ/kcal |
| Tłuszcz | 35 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 22 g |
| Węglowodany | 51 g |
| Cukry | 2 g |
| Błonnik | 0 g |
| Białko | 4.9 g |
| Sól | 0 g |