Bulion szlachetny grzybowy na borowikach leśnych Knorr 60 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Typ | Kostki rosołowe |
|---|---|
| Przeznaczenie | kostka rosołowa do zup |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Włochy |
| Zawartość netto | 60 g |
| Składniki | Sól, tłuszcz roślinny (palmowy, shea, sal), wzmacniacze smaku: glutaminian monosodowy, inozynian disodowy i guanylan disodowy ; cukier, aromaty, cebula (2,3%), borowiki (1%), syrop karmelowy, maltodekstryna, nasiona selera. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,07 kg |
| Producent: | diversey polska sp. z o.o. ulica i numer: giełdowa 1 kod pocztowy i miasto: 01-211 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 392 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w temperaturze pokojowej |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Podstawowy sposób przygotowania: Kostkę rozpuść w 0,5 lira wrzącej wody. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | <0,5 |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 2,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów w porcji | <0,5 |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 6 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 14 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 24 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 59 kJ |
| Wielkość porcji | 250 ml |
| Zawartość białek | <0,5 |
| Zawartość soli | 1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,8 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 1,1 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |