Winiary Pomysł na... Soczyste żeberka 28 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Sposób przygotowania | Piekarnik |
|---|---|
| Zawartość netto | 28 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Składniki | suszone warzywa 42,2% (ziemniak, czerwona papryka*, czosnek*, cebula* 4,7%, pomidor), sól, skrobia kukurydziana*, cukier*, ekstrakt drożdży, cukier karmelizowany*, aromaty, przyprawy 3,1% (imbir*, nasiona kolendry*, liść laurowy*, papryka chili*), zioła 2,6% (liść pietruszki*, majeranek*), kwas (kwas cytrynowy), fermentowane białko pszenne, olej palmowy, aromat dymu wędzarniczego. Może zawierać: jaja, soję, mleko, seler, gorczycę. * składniki |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Technika utrwalenia | suszenie |
| Producent: | nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 186 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. żeberka pokrój na porcje (ok. 5 cm, jedna lub dwie kostki) 2. podgrzej piekarnik do 200°c. nie używaj funkcji grill. do woreczka z górnej części opakowania włóż żeberka i dodaj przyprawy z dolnej części opakowania. woreczek zamknij załączoną zapinką w odległości 6-8 cm od górnej części worka. 3. delikatnie obracając woreczek, równomiernie rozprowadź przyprawę na mięsie. 4. woreczek ułóż w naczyniu żaroodpornym, nie przykrywaj. włóż do rozgrzanego piekarnika i piecz na niższym poziomie przez 70 minut. 5. po wyjęciu z piekarnika, odetnij końcówkę woreczka z zapinką. uważaj na gorący woreczek i wydostające się z niego gorące powietrze. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 23 g |
|---|---|
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 0,5 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 1,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,9 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 2,5 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 241 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 495 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 998 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 2051 kJ |
| Wielkość porcji | 206 g |
| Zawartość białek | 11,2 g |
| Zawartość soli | 0,7 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 7,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 62 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 15,2 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 43,6 g |
| Cukry | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,2 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 25 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 46 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 24 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 76 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 1 %RWS |
| Ilość porcji w opakowaniu | 4 szt. |
Inne informacje
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E330 Kwas cytrynowy |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Kwas |
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Tak |