Opis szczegółowy
BLACK SOFT DRINK MOJITO FLAVOUR – gazowany napój energetyzujący o smaku limonka-mięta z dodatkiem witamin (niacyna, witamina B6). Pasteryzowany.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
| Pojemność | 250 ml |
| Smak | Limonka, Miętowy |
| Działanie | Energetyzujące |
| Oznaczenie rodzaju opakowania kaucyjnego | Metalowa puszka do 1 l |
| Składniki | Woda, cukier, kwas: kwas cytrynowy; dwutlenek węgla, tauryna (0,35 %), regulator kwasowości: cytryniany sodu; aromat, kofeina (0,03 %), witaminy: niacyna, witamina b6; barwniki: błękit brylantowy fcf, ryboflawiny. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 0,26 kg |
| Produkt posiada opakowanie kaucyjne | Tak |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: foodcare sp. z o.o. ulica i numer: spokojna 4 kod pocztowy i miasto: 32-080 zabierzów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 120 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 547 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Nie zamrażać. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 44 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 188 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 10,5 g |
| Zawartość węglowodanów | 10,5 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (witamina B3, PP) | 7,0 mg/100ml |
| Niacyna (%RWS) | 44 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,7 mg/100ml |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera taurynę | Tak |
| Zawiera kofeinę | napoje - proporcja przewyższająca 150 mg/l |
| Zawartość kofeiny | 32 mg/100ml |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |