Tiger Zero Sugar o smaku Mojito gazowany napój energetyzujący 250 ml
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Tiger Zero Sugar Mojito, to gazowany napój energetyzujący z dodatkiem kofeiny i witamin takich kwas pantotenowy, witamina B6 i B12. W łatwy sposób dostarczysz swojemu organizmowi dawkę witamin.
Parametry produktu
| Rodzaj | Gazowany |
|---|---|
| Pojemność | 250 ml |
| Smak | Miętowy |
| Działanie | Witaminizujące, Energetyzujące |
| Składniki | Woda, regulatory kwasowości: kwas cytrynowy i cytryniany sodu, dwutlenek węgla, kofeina (0,03%), inozytol, barwniki: ryboflawiny i błękit brylantowy fcf, aromaty, wzmacniacz smaku- erytytol; stabilizatory: guma arabska, guma ksantanowa,, estry glicerolu i żywicy roślinnej; witaminy: niacyna, b6 i b12 i kwas pantotenowy, substancje słodzące: acesulfam k i sukraloza. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 22 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,27 kg |
| Technika utrwalenia | pasteryzacja |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: mws sp. z o.o. ulica i numer: strefowa 13 kod pocztowy i miasto: 43-100 tychy pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Nie zamrażać |
|---|---|
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, chronić przed światłem |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 2 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 7 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0,14 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0 g |
Witaminy i składniki mineralne
| Niacyna (witamina B3, PP) | 7,04 mg/100g |
|---|---|
| Witamina B12 | 0,5 μg/100g |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,7 mg/100g |
| Witamina B6 (%RWS) | 50 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera cukier (cukry) i substancję słodzącą |
| Zawiera taurynę | Tak |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | napoje - proporcja przewyższająca 150 mg/l |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawartość kofeiny | 32 mg/100ml |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Wysoka zawartość kofeiny nie zaleca się stosowania u dzieci, kobiet w ciąży i kobiet karmiących piersią. |