Opis szczegółowy
Dobry początek dnia to zdrowe i pożywne śniadanie. Dlatego firma Kupiec stworzyła owsianki z serii Coś na Ząb w różnorodnych, pysznych smakach. Owsianka o smaku jabłka z cynamonem to klasyczne, a zarazem niebanalne połączenie. Takie śniadanie dostarczy organizmowi energii na cały dzień, bo zawiera cenne białko, węglowodany, witaminy oraz błonnik, dzięki któremu uczucie głodu nie dopadnie nas przez długi czas. A co ważne, przygotowanie owsianki zabierze tylko kilka chwil. Wystarczy zalać ją mlekiem lub wodą i wymieszać. Czy może być coś prostszego? Owsianka jest tak łatwa w przygotowaniu, że można ją wrzucić do torebki, torby lub plecaka i wyjąć zawsze wtedy, gdy dopadnie nas głód i chęć na szybkie, ale zdrowe danie.
Parametry produktu
| Typ | Śniadaniowe |
| Rodzaj zbóż | Owsiane |
| Dodatki | Kawałki owoców |
| Smak | cynamonowy, jabłkowy |
| Zawartość netto | 50 g |
| Składniki | Płatki owsiane 72%, mleko odtłuszczone w proszku, cukier, suszone jabłko z cynamonem 5,6 % ( jabłko 93%, cynamon 3%, koncentrat soku z jabłka, koncentrat soku z cytryny) , cynamon 1%, aromat naturalny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 28 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,05 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kupiec sp. z o.o. ulica i numer: kupiecka 17 kod pocztowy i miasto: 62-513 krzymów pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 5,7 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4,7 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,08 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 9,4 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 32 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 365 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 183 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 9 %RWS |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 770 kJ |
| Wielkość porcji | 50 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość błonnika | 9,4 g |
| Zawartość soli | 0,16 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 19 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 9 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 11 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 1 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 10 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 12 %RWS |
Inne informacje o zawartości