Opis szczegółowy
Marynowane filety śledziowe z cebulą i przyprawami w zalewie olejowej
Parametry produktu
| Składniki | Marynowane filety ze śledzia atlantyckiego bez skóry 47,3% z cebulą marynowaną 13,6% z olejem rzepakowym 18%. zawiera cukier i substancje słodzące. składniki: filety ze śledzia atlantyckiego (clupea harengus), olej rzepakowy, cebula, woda, sól, cukier, regulatory kwasowości: kwas octowy, kwas mlekowy; ocet spirytusowy, przeciwutleniacz: kwas cytrynowy; przyprawy, gorczyca, substancje słodzące: sacharyny, acesulfam k; aromaty. |
| Gatunek ryby | Śledź |
| Filetowanie | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Marynowane |
| Stopień rozdrobnienia | Płaty |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 550 g |
| Masa netto sztuki (po odcieku) | 335 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 7 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki rozpornicowe pelagiczne |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Clupea harengus |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Waga jednostkowa brutto | 0,86 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: seko s.a. ulica i numer: zakładowa 3 kod pocztowy i miasto: 89-620 chojnice pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 128 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 174 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 722 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 9,1 g |
| Zawartość soli | 2,3 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,4 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 13 g |
| Cukry | 4,6 g |
| Zawartość węglowodanów | 5,1 g |