Opis szczegółowy
Herbata czarna liściasta cejlońska.
Parametry produktu
| Typ | Liściasta |
| Rodzaj | Aromatyzowana |
| Smak | Aksamitny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 80 g |
| Parzenie - temperatura wody | 80-90 |
| Składniki | Mieszanka herbat czarnych liściastych cejlońskich, aromat. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,15 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: belin poland sp. z o.o. ulica i numer: sucholeska 34-36 kod pocztowy i miasto: 60-479 poznań pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wielkość porcji | 2 g |