Opis szczegółowy
Sos majonezowy z wyraźnym smakiem i cząstkami czosnku pozwalają na pozytywne poruszenie nawet najwybredniejszych kubków smakowych. Jego unikalna konsystencja pozwala na łatwe smarowanie, a po nałożeniu pozostaje zwarta
Parametry produktu
| Typ | Płynny |
| Rodzaj sosu | Sos majonezowy, Czosnkowy |
| Smak | Czosnkowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Przeznaczenie | Dedykowany jako sos do kebabów. |
| Składniki | Woda, olej rzepakowy, cukier, mieszanka octowa (ocet spirytusowy, ocet winny biały), czosnek 2%, skrobia modyfikowana, sól, żółtko jaja w proszku, gorczyca, szczypiorek, aromat czosnku, przyprawy,stabilizatory (guma ksantanowa, guma guar), substancje konserwujące (benzoesan sodu, sorbinian potasu),przeciwutleniacz (sól wapniowo-disodowa edta). |
| Zawartość netto | 900 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 20 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: tarsmak gondek i wspólnicy spółka komandytowa ulica i numer: witosa 40 kod pocztowy i miasto: 33-207 radgoszcz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 60 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać: w temperaturze od 0 -20 stopni. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 353 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1453 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0,5 g |
| Zawartość soli | 1,2 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2,7 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 37 g |
| Cukry | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4,5 g |