S&B sos wasabi 170 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Sos wasabi używany jest głównie w kuchni Japońskiej, jako przyprawa do potraw typu Sushi, Sashimi czy makaronu soba. To także dokonały dodatek do innych potraw z kuchni całego świata. Pomoże nadać smaku potrawom zarówno azjatyckim jak i europejskim. Znakomicie sprawdzi się dodany do steku, wędlin lub jako składnik sałatek.
Parametry produktu
| Smak | Wasabi |
|---|---|
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Japonia |
| Przeznaczenie | Dodatek do dań z grilla, steków, owoców morza, sałatek |
| Składniki | Woda, olej słonecznikowy, cukier, skrobia, sól, dekstryna, chrzan 1,5 %, aromaty (zawierają gorczycę), wasabi (wasabia japonica) 0,3 %, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, emulgator: estry sacharozy i kwasów tłuszczowych, kwas: kwas cytrynowy. |
| Zawartość netto | 170 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,19 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: De Care Group Sp. z o.o. i Wspólnicy Sp. k. Ulica i numer: Pieńków 147a Kod pocztowy i miasto: 05-152 Czosnów PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 240 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Bezpośrednio do użycia |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 274 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1137 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 4,5 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,9 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 22 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 19 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E415 Guma ksantanowa, E473 Estry kwasów tłuszczowych i sacharozy, E330 Kwas cytrynowy |
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Substancja zagęszczająca, Emulgator, Kwas |
Dodatkowe informacje
| Ocena organoleptyczna | Smak, zapach, barwa charakterystyczne dla produktu |
|---|