Barszcz biały CYKORIA 1kg X5
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Barszcz biały 1kg
Parametry produktu
| Rodzaj | Barszcz biały |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Wegetariańskie | Tak |
| Składniki | mąka pszenna, odtłuszczone mleko w proszku, sól, skrobia ziemniaczana, mąka żytnia, warzywa suszone w zmiennych proporcjach (cebula, seler, pasternak, czosnek), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, przyprawy 2% w zmiennych proporcjach (majeranek, gorczyca, kminek, kolendra), tłuszcz palmowy częściowo utwardzony, cebula smażona (cebula, olej rzepakowy, mąka pszenna, sól), aromaty. |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CYKORIA SA Ulica i numer: Wierzchosławice 15 Kod pocztowy i miasto: 88-140 Gniewkowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 21 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 90 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 1,1 g |
| Zawartość soli | 1,1 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | <0,1 |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | 3,8 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 25 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|