Opis szczegółowy
Odpowiedni dla wegetarian. Do gastronomii. Wydajność: 12,5 l. Na bazie włoszczyzny.
Parametry produktu
| Rodzaj | Bulion warzywny |
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Smak | Z warzywami |
| Wegetariańskie | Tak |
| Składniki | Baza bulionu warzywnego 65,5% (woda, sól, ekstrakt drożdży, warzywa 6,1% (marchew, cebula, por, czosnek, korzeń selera), olej słonecznikowy, zagęszczony sok z cytryny, sól morska), woda, cukier, skrobia kukurydziana, aromaty (z pszenicą, selerem), kurkuma. może zawierać mleko. |
| Zawartość netto | 565 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Niemcy |
| Pojemność | 465 ml |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,81 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: nestle polska s.a ulica i numer: domaniewska 32 kod pocztowy i miasto: 02-672 warszawa pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 196 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 13 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Po otwarciu przechowywać w lodówce nie dłużej niż 2 tygodnie. |
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
| Stosowanie - propozycje podania | Rozwarstwienie produktu jest procesem . przed użyciem wstrząśnij. zawsze używaj czystej łyżki. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób użycia: 3 łyżki (45 g) produktu wymieszaj w 1 litrze wrzącej wody. ponownie zagotuj. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 4 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 18 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,2 g |
| Zawartość soli | 0,77 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,1 g |
| Cukry | 0,4 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,6 g |
Inne informacje o zawartości