SAMAYNG TANGLE Makaron Instant Aksamitnie Grzybowy 105g X20
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Tangle: Makaron Instant dla Smakoszy
Parametry produktu
| Rodzaj | Chińska |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania, Zaparzać gorącą wodą |
| Smak | Grzybowy |
| Składniki | Makaron (69,2%): mąka pszenna, skrobia modyfikowana (tapioka), białko sojowe, mąka z ciecierzycy, gluten pszenny, sól, olej słonecznikowy (emulgatory (e422, e322, e471), przeciwutleniacz (e306), zawiera soję), regulatory kwasowości (e501, e500, e339), olej z tokoferolami (emulgatory (e422, e475), przeciwutleniacz (e306), zawiera soję). płynny sos (18%): woda, sos z grzybów shiitake (2,9%) (koncentrat z grzybów shiitake (2,7%), dekstryna, sól), proszek z grzybów shiitake (2,2%) (woda, maltodekstryna, grzyby shiitake (0,3%), sól, ekstrakt drożdżowy), aromat drobiowy (zawiera pszenicę, gluten, soję), olej sojowy, przyprawa dymna w proszku (wzmacniacz smaku (e635), regulator kwasowości (e330), zawiera pszenicę, gluten, soję, gorczycę), sos sojowy (substancja słodząca (e960a), zawiera pszenicę, gluten), cebula, aromat (zawiera soję), czosnek, cukier, proszek z ekstraktu drożdżowego, zagęstnik (e1420), wzmacniacz smaku (e635), proszek z ekstraktu jukki. sos w proszku (12%): aromaty (zawierają soję), proszek z oleju roślinnego (woda, olej kukurydziany, maltodekstryna, emulgator (e1450), cukier, aromat, regulatory kwasowości (e340, e452), substancja przeciwzbrylająca (e551), sól, przeciwutleniacz (e306), zawiera soję), zagęstnik (e1420), sól, mielony czarny pieprz, przyprawa pieprzowa (regulator kwasowości (e341), zawiera soję), pietruszka kędzierzawa. suszone dodatki(0,8%): płatki z grzybów shiitake (0,7%), płatki grzybowe (0,09%). |
| Zawartość netto | 105 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Korea Południowa |
| Wskaźnik jednostki do zamówienia / isTradeItemAnOrderableUnit | Karton |
| Temperatura przechowywania min - max | 18 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,14 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: beagley copperman sp. z o.o. ulica i numer: al. józefa grzecznarowskiego 2/801 kod pocztowy i miasto: 26-600 radom pl |
| Produkt halal | 1 |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 81 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 90 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Może zawierać |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | 1. wrzuć makaron i suszone płatki warzyw do 1 1/3 szklanki (310ml) wrzącej wody i gotuj przez 4 minuty, często mieszając 2. zdejmij z ognia, odcedź wodę, a następnie dodaj sos i proszek. 3. wymieszaj, aż makaron równomiernie wchłonie sos. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowanie, Mieszać |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 373 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1559 kJ |
| Zawartość białek | 15 g |
| Zawartość błonnika | 6 g |
| Zawartość soli | 1,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,5 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 5,4 g |
| Cukry | 2,8 g |
| Zawartość węglowodanów | 63 g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera wzmacniacze smaku | Tak |
|---|---|
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera barwniki | Tak |
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E422 Glicerol, E322 Lecytyny, E471 Mono i diglicerydy kwasów tłuszczowych, E306 Mieszanina tokoferoli, witamina e, E501 Węglany potasu, E500 Węglany sodu, E339 Fosforany sodu, E475 Estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu, E635 5’rybonukleotyd disodowy, E960 Glikozydy stewiolowe, E330 Kwas cytrynowy, E1420 Acetylowana skrobia (syntetyczna), E551 Dwutlenek krzemu (krzemionka), E341 Fosforany wapnia, E340 Fosforany potasu, E452 Polifosforany |
| Zawiera aromaty | Tak |