Opis szczegółowy
Knorr Zapiefix Salmon Butter 35g
Parametry produktu
| Typ | Mieszanki przypraw |
| Przeznaczenie | Do przygotowania zapiekanki z łososia w kremowym sosie |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Rumunia |
| Zawartość netto | 35 g |
| Składniki | Skrobia, tłuszcz palmowy, maltodekstryna, żółtko jaja w proszku (12 %), sól jodowana, białka mleka (5,5 %), ekstrakt drożdżowy, syrop glukozowy, cukier, sok z cytryny w proszku (0,8 %), laktoza, mąka pszenna, mineralna sól potasowa, sól, ekstrakt z białego wina, aromaty, kurkuma 0,1 %. może zawierać żyto, jęczmień, owies, soję, seler i gorczycę. |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: unilever polska sp. z o.o. ulica i numer: al. jerozolimskie 134 kod pocztowy i miasto: 02-305 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 200 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Może zawierać |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Może zawierać |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Może zawierać |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Tak |
| Żyto i produkty żytnie | Może zawierać |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Może zawierać |
| Owies i produkty owsiane | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 29 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | <0,5 |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,91 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 2,7 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 7,3 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 476 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 438 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1994 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 1826 kJ |
| Wielkość porcji | 206 g |
| Zawartość białek | 9,6 g |
| Zawartość błonnika | <0,5 |
| Zawartość soli | 6,9 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 47 %RWS |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 16 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 33 g |
| Cukry | 7,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 47 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 3 szt. |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 22 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 3 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 3 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 58 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 15 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 80 %RWS |
Inne informacje o zawartości