Żurek piastowski CYKORIA 1kg X5
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Sposób przyrządzania: Do ½ litra zimnej wody wsypać 40g proszku i dokładnie wymieszać. Mieszając doprowadzić do wrzenia. Gotować na wolnym ogniu ok. 5 minut, co jakiś czas mieszając.
Parametry produktu
| Rodzaj | Żurek |
|---|---|
| Sposób przygotowania | Do gotowania |
| Składniki | mąka pszenna, mąka żytnia 23%, odtłuszczone mleko w proszku, sól, cukier, tłuszcz palmowy częsciowo utwardzony, warzywa suszone 3% w zmiennych proporcjach (czosnek, seler, pasternak, cebula), regulator kwasowości: kwas cytrynowy, cebula smażona 2% (cebula, olej rzepakowy, mąka pszenna, sól), aromaty, przyprawy w zmiennych proporcjach (majeranek, ziele angielskie, pieprz czarny), ekstrakt drożdżowy. |
| Zawartość netto | 1 kg |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 5 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 1,01 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: CYKORIA SA Ulica i numer: Wierzchosławice 15 Kod pocztowy i miasto: 88-140 Gniewkowo PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Tak |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Tak |
| Zboża zawierajace gluten | Tak |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Tak |
| Jaja i produkty pochodne | Tak |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 23 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 96 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0,9 g |
| Zawartość soli | 0,91 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | <0,5 |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 3,9 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 25 szt. |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|