Almette Puszysty serek twarogowy lekki z ziołami 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Almette Lekki
Parametry produktu
| Rodzaj mleka | Krowie |
|---|---|
| Gatunek sera | Twarogowy |
| Smak | (original), Ziołowy |
| Składniki | Ser twarogowy, białka mleka, błonnik cytrusowy, zioła, cebula, czosnek, inulina, sól, aromaty, ekstrakt przypraw. |
| Zawartość tłuszczu | Inny |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 2 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Wysoka zawartość białka | 1 |
| Lekki | 1 |
| Produkt | 1 |
| Niska zawartość tłuszczu | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: hochland polska sp. z o.o. ulica i numer: okrężna 2 kod pocztowy i miasto: 64-530 kaźmierz pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 80 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Czy znaki dietetyczne/alergenów znajdują się na opakowaniu? | Tak |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych, przechowywać w suchym i chłodnym miejscu |
|---|
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 1,8 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0,12 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0,6 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 0,6 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 106 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 16 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 439 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 67 kJ |
| Wielkość porcji | 15 g |
| Zawartość białek | 12 g |
| Zawartość soli | 0,77 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 3,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,5 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 0,7 g |
| Cukry | 3,7 g |
| Zawartość węglowodanów | 4 g |