Opis szczegółowy
Vege Protein to suplement diety w proszku, stworzony na bazie roślinnych źródeł białka – izolatu sojowego, białka grochowego, ryżowego i konopnego. Produkt nie zawiera dodanego cukru (zawiera naturalnie występujące cukry) i może być spożywany zarówno jako koktajl białkowy, jak i w formie gęstego deseru.
Vege Protein to doskonały wybór dla osób aktywnych fizycznie, będących na diecie roślinnej lub eliminacyjnej.
Parametry produktu
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,61 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: regis sp. z o.o. ulica i numer: walerego sławka 3a kod pocztowy i miasto: 30-633 kraków pl |
| Postać leku | Proszek |
| Skład | Izolat białka sojowego 56%, białko grochu 29,5%, substancja słodząca: ksylitol, aromaty, koncentrat białka ryżowego 2,7%, białko konopne 1,3%, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, substancje słodzące: sukraloza, acesulfam k, barwnik: karoteny. |
| Przeznaczenie | Dla kobiet, Dla mężczyzn |
| Zastosowanie | Odżywcze |
| Wskazania | Vege protein to doskonały wybór dla osób aktywnych fizycznie, będących na diecie roślinnej lub eliminacyjnej. |
| Sposób przyjmowania leku | Doustnie |
| Dawkowanie | Jedną porcję (30 g – 1,5 miarki) rozpuścić w 300–350 ml wody. w celu uzyskania konsystencji deseru użyj 250 ml wody. spożywać raz dziennie – rano, po treningu, między posiłkami lub wieczorem. opakowanie zawiera miarkę. |
| Wydawanie suplementu | Bez recepty |
| Typ pakowania | Butelki |
| Warunki przechowywania | W oryginalnym opakowaniu, W temperaturze pokojowej, Chronić przed wilgocią, W miejscu niedostępnym dla dzieci |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 64 op. zb. (DU) |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 720 dni (dzień) |
Witaminy i składniki mineralne
| Suma kwasów tłuszczowych EPA i DHA | 3,5 g/100g |
Inne informacje o zawartości