Dammann Freres Herbata Carcadet Passion Framboise 100g
dodaj do przechowalni
0
Opis
Opis szczegółowy
Orzeźwiający i mocno owocowy napar z kwiatów hibiskusa, odrobiny dzikiej róży oraz suszonych kawałków jabłek zmieszanych z marakują i malinami. Herbata zapakowana w metalową puszkę. Opakowanie zawiera 100 g herbaty sypanej.
Parametry produktu
| Typ | Liściasta |
|---|---|
| Rodzaj | Owocowa |
| Smak | Owocowy |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja |
| Zawartość netto | 100 g |
| Parzenie - temperatura wody | 95-98 |
| Składniki | Napar owocowy, hibiskus, malina, marakuja |
| Waga jednostkowa brutto | 0,18 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: le patio polska sp. z o.o. ulica i numer: jana olbrachta 94 kod pocztowy i miasto: 01-100 warszawa pl |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 330 op. zb. (DU) |
| Czas parzenia | 5 - 6 min |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 24 mies. |
Alergeny
| Orzechy | Może zawierać |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|