Old Spice Deep Sea Zestaw
dodaj do przechowalni
Opis
Opis szczegółowy
Old Spice Deep Sea Zestaw
Parametry produktu
| W zestawie | Old spice deep sea dezodorant w sztyfcie 50 ml; old spice deep sea żel pod prysznic i szampon do włosów 3 w 1 250 ml |
|---|---|
| Łączna pojemność | 300 ml |
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,41 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: procter&gamble ulica i numer: zabraniecka 20 kod pocztowy i miasto: 03-872 warszawa pl |
| Skład | Old spice deep sea dezodorant w sztyfcie: dipropylene glycol, aqua, propylene glycol, sodium stearate, poloxamine 1307, ppg-3 myristyl ether, parfum, tetrasodium edta, linalool, hexyl cinnamal, octadecyl di-t-butyl-4-hydroxyhydrocinnamate, limonene, coumarin, geraniol, citronellol, citral, pentaerythrityl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, cl 61565; old spice deep sea żel pod prysznic i szampon do włosów 3 w 1: aqua, sodium lauryl sulfate, cocamidopropyl betaine, sodium chloride, parfum, benzyl alcohol, sodium benzoate, sodium citrate, sodium xylenesulfonate, sodium salicylate, citric acid, disodium edta, sodium hydroxide, linalool, hexyl cinnamal, limonene, maris sal, ci 42090, ci 17200 |
| Okres przydatności | 36 mies. |
| Trwałość od otwarcia | 12 mies. |
| Działanie | Odświeżające |
| Łączna masa | 320 g |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 100 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Francja, Polska |