Opis szczegółowy
Zawiera substancje słodząca.
FLEX VITAL EXTRA to suplement diety o wysokiej zawartości kolagenu hydrolizowanego, w postaci proszku o pysznym porzeczkowo-żurawinowym smaku.
Cząsteczka kolagenu wieprzowego w produkcie FLEX VITAL EXTRA jest w formie zhydrolizowanej, co ułatwia wchłanianie. Kolagen jest głównym
składnikiem ścięgien, więzadeł i skóry. Witamina C pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości
i chrząstki. W celu uzyskania najlepszych efektów zaleca się regularne stosowanie produktu przez okres co najmniej 3 miesięcy.
Parametry produktu
| Oświadczenie o wprowadzeniu ostrzeżeń | Produkt nie wymaga wskazanych ostrzeżeń dotyczących bezpieczeństwa |
| Waga jednostkowa brutto | 0,47 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: regis sp. z o.o. ulica i numer: walerego sławka 3a kod pocztowy i miasto: 30-633 kraków pl |
| Postać leku | Proszek |
| Skład | Hydrolizat kolagenowy wieprzowy, regulator kwasowości - kwas cytrynowy, aromaty, kwas l-askorbinowy, substancja słodząca - sukraloza, barwnik – czerwień buraczana. |
| Przeznaczenie | Dla kobiet, Dla mężczyzn |
| Zastosowanie | Odżywcze |
| Wskazania | . kolagen jest głównym składnikiem ścięgien, więzadeł i skóry. witamina c pomaga w prawidłowej produkcji kolagenu w celu zapewnienia prawidłowego funkcjonowania kości i chrząstki. |
| Sposób przyjmowania leku | Doustnie |
| Dawkowanie | Zawartość 1 saszetki rozpuścić w 200 ml wody. stosować raz dziennie, pomiędzy posiłkami. |
| Wydawanie suplementu | Bez recepty |
| Warunki przechowywania | W oryginalnym opakowaniu, W temperaturze pokojowej, Chronić przed wilgocią |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 72 op. zb. (DU) |
| Zawartość netto | 330 g |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 730 dni (dzień) |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina C (%RWS) | 125 %RWS |
| Witamina C | 100 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Dodatkowe informacje na temat produktu | Produkt powinien być przechowywany w temperaturze pokojowej, w suchym miejscu, w zamkniętym opakowaniu, niedostępnym dla małych dzieci. może zawierać pochodne: zbóż zawierających gluten, soi, mleka. nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. ważny jest zróżnicowany i zrównoważony sposób żywienia oraz zdrowy tryb życia. produkt jest przeznaczony dla osób dorosłych i dzieci powyżej 6 roku życia. |