Asortyment Moje zakupy
  • Mega Nowości!

  • Mega Rabaty!

  • Dzień zwierzaka

  • Zgrzewki i wielopaki

  • Piekarnia

  • Owoce i warzywa

  • Mięso, ryby

  • Nabiał

  • Spożywcze

  • Napoje

  • Alkohole

  • Gry i zabawki

  • Kosmetyki

  • Dom

  • Ogród

  • Art. przemysłowe

  • Na grilla

  • Opcje przeglądania
    • od
      do
    Coppa-Budola plastry 90 g Dobro Coppa-Budola plastry 90 g Dobro
    Producent: Dobro
    Cena: 14,49 zł
    szt.
    zobacz więcej
    Filet z kurczaka kukurydzianego drosed tacka około 500 g Filet z kurczaka kukurydzianego drosed tacka około 500 g
    Producent: Drosed
    Cena: 42,39 zł
    ( 1 kg = 70,65 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Indyk lux ok. 1,4 kg JBB Indyk lux ok. 1,4 kg JBB
    Producent: JBB
    Cena: 60,56 zł
    szt.
    zobacz więcej
    Kabanosy Bankietowe 240 g Jbb Kabanosy Bankietowe 240 g Jbb
    Producent: JBB
    Cena: 13,51 zł
    szt.
    zobacz więcej
    Kaszanka gryczana Olewnik 500 g Kaszanka gryczana Olewnik 500 g
    Producent: Olewnik
    Cena: 14,27 zł
    szt.
    zobacz więcej
    Kaszanka wiejska Olewnik 550 g Kaszanka wiejska Olewnik 550 g
    Producent: Olewnik
    Cena: 22,20 zł
    szt.
    zobacz więcej
    Kiszka ziemniaczana Gzella 580 g Kiszka ziemniaczana Gzella 580 g
    Producent: Gzella
    Cena: 18,45 zł
    szt.
    zobacz więcej
    Krakowska sucha ok. 1,2 kg Krakus Krakowska sucha ok. 1,2 kg Krakus
    Producent: Maspex
    Cena: 115,94 zł
    szt.
    zobacz więcej
    Krewetki białe surowe całe Krewetki białe surowe całe
    Cena: 15,21 zł
    ( 1 kg = 101,40 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Łuków Metka tatarska 200 g Łuków Metka tatarska 200 g
    Producent: Łuków
    Cena: 14,49 zł
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Antrykot wołowy bez kości stek (z wagi) 400 g Mięso Antrykot wołowy bez kości stek (z wagi) 400 g
    Producent: Brak
    Cena: 49,96 zł
    ( 1 kg = 124,90 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Ćwiartka z kurczaka Mięsne Specjały 1,2 kg Mięso Ćwiartka z kurczaka Mięsne Specjały 1,2 kg
    Cena: 20,60 zł
    ( 1 kg = 17,17 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Filet klasy A z piersi kurczaka Sielski 500 g Mięso Filet klasy A z piersi kurczaka Sielski 500 g
    Cena: 39,65 zł
    ( 1 kg = 79,30 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Filet z piersi indyka Mięsne Specjały 1 kg Mięso Filet z piersi indyka Mięsne Specjały 1 kg
    Cena: 76,14 zł
    ( 1 kg = 76,14 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Filet z piersi kurczaka Mięsne Specjały 700 g Mięso Filet z piersi kurczaka Mięsne Specjały 700 g
    Cena: 33,45 zł
    ( 1 kg = 47,79 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Goleń wołowa bez kości (z wagi) 600 g Mięso Goleń wołowa bez kości (z wagi) 600 g
    Producent: Brak
    Cena: 53,50 zł
    ( 1 kg = 89,17 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Golonka z indyka Mięsne Specjały 800 g Mięso Golonka z indyka Mięsne Specjały 800 g
    Cena: 24,65 zł
    ( 1 kg = 30,81 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Gulasz wieprzowy (z wagi) 500 g Mięso Gulasz wieprzowy (z wagi) 500 g
    Cena: 20,76 zł
    ( 1 kg = 41,52 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Gulasz wołowy (z wagi) 600 g Mięso Gulasz wołowy (z wagi) 600 g
    Producent: Brak
    Cena: 63,59 zł
    ( 1 kg = 105,98 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Kark wołowy bez kości (z wagi) 800 g Mięso Kark wołowy bez kości (z wagi) 800 g
    Producent: Brak
    Cena: 71,38 zł
    ( 1 kg = 89,23 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Karkówka wieprzowa bez kości pełna (z wagi) 1,5 kg Mięso Karkówka wieprzowa bez kości pełna (z wagi) 1,5 kg
    Producent: Brak
    Cena: 46,13 zł
    ( 1 kg = 32,95 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Kogut świeży bez podrobów Zagrodowy (z wagi) 2 kg Mięso Kogut świeży bez podrobów Zagrodowy (z wagi) 2 kg
    Producent: Zagrodowy
    Cena: 72,66 zł
    ( 1 kg = 48,44 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso kotlet wieprzowy bez kości (z wagi) 600 g Mięso kotlet wieprzowy bez kości (z wagi) 600 g
    Producent: Brak
    Cena: 27,25 zł
    ( 1 kg = 45,42 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Kurczak kukurydziany Drosed 1,7 kg Mięso Kurczak kukurydziany Drosed 1,7 kg
    Producent: DROP
    Cena: 57,66 zł
    ( 1 kg = 33,92 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Kurczak Mięsne Specjały 1,7 kg Mięso Kurczak Mięsne Specjały 1,7 kg
    Cena: 40,35 zł
    ( 1 kg = 26,90 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Kurczak rosołowy Zagrodowy 2 kg Mięso Kurczak rosołowy Zagrodowy 2 kg
    Producent: Zagrodowy
    Cena: 72,95 zł
    ( 1 kg = 36,48 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Łata wołowa (z wagi) 500 g Mięso Łata wołowa (z wagi) 500 g
    Producent: Brak
    Cena: 43,26 zł
    ( 1 kg = 86,52 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Łopatka wieprzowa bez kości bez skóry extra (z wagi) 800 g Mięso Łopatka wieprzowa bez kości bez skóry extra (z wagi) 800 g
    Producent: Brak
    Cena: 25,95 zł
    ( 1 kg = 32,44 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Łopatka wołowa bez kości extra (z wagi) 1 kg Mięso Łopatka wołowa bez kości extra (z wagi) 1 kg
    Producent: Brak
    Cena: 95,18 zł
    ( 1 kg = 95,18 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Medaliony z polędwiczki indyczej Bomadek 450 g Mięso Medaliony z polędwiczki indyczej Bomadek 450 g
    Producent: Bomadek
    Cena: 35,69 zł
    ( 1 kg = 79,31 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso mielone wieprzowe (z wagi) 500 g Mięso mielone wieprzowe (z wagi) 500 g
    Producent: Brak
    Cena: 16,43 zł
    ( 1 kg = 32,86 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso mielone z łopatki wieprzowej (z wagi) 500 g Mięso mielone z łopatki wieprzowej (z wagi) 500 g
    Producent: Brak
    Cena: 21,62 zł
    ( 1 kg = 43,24 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso mielone z szynki wieprzowej (z wagi) 500 g Mięso mielone z szynki wieprzowej (z wagi) 500 g
    Producent: Brak
    Cena: 23,35 zł
    ( 1 kg = 46,70 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Noga z kaczki pekin Mięsne Specjały 500 g Mięso Noga z kaczki pekin Mięsne Specjały 500 g
    Cena: 37,20 zł
    ( 1 kg = 74,40 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Noga z kurczaka Mięsne Specjały 1,5 kg Mięso Noga z kurczaka Mięsne Specjały 1,5 kg
    Producent: Zagrodowy
    Cena: 36,90 zł
    ( 1 kg = 24,60 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Noga z kurczaka Zagrodowego 500 g Mięso Noga z kurczaka Zagrodowego 500 g
    Producent: Zagrodowy
    Cena: 20,18 zł
    ( 1 kg = 40,36 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Podudzie z kurczaka Mięsne Specjały 1 kg Mięso Podudzie z kurczaka Mięsne Specjały 1 kg
    Cena: 23,79 zł
    ( 1 kg = 23,79 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Polędwica wołowa Mięsne specjały (z wagi) 1,5 kg Mięso Polędwica wołowa Mięsne specjały (z wagi) 1,5 kg
    Cena: 269,69 zł
    ( 1 kg = 179,79 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Polędwiczka indycza Mięsne Specjały 800 g Mięso Polędwiczka indycza Mięsne Specjały 800 g
    Cena: 68,79 zł
    ( 1 kg = 85,99 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Polędwiczki z kurczaka Mięsne Specjały 1,2 kg Mięso Polędwiczki z kurczaka Mięsne Specjały 1,2 kg
    Cena: 65,60 zł
    ( 1 kg = 54,67 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Porcja z kaczki pekin Mięsne Specjały 800 g Mięso Porcja z kaczki pekin Mięsne Specjały 800 g
    Cena: 14,27 zł
    ( 1 kg = 17,84 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Porcje z kurczaka Zagrodowego 500 g Mięso Porcje z kurczaka Zagrodowego 500 g
    Producent: Zagrodowy
    Cena: 10,81 zł
    ( 1 kg = 21,62 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Rostbef wołowy bez kości (z wagi) 600 g Mięso Rostbef wołowy bez kości (z wagi) 600 g
    Producent: Brak
    Cena: 65,61 zł
    ( 1 kg = 109,35 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Rozbratel wołowy bez kości (z wagi) 800 g Mięso Rozbratel wołowy bez kości (z wagi) 800 g
    Producent: Brak
    Cena: 68,79 zł
    ( 1 kg = 85,99 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Schab wieprzowy bez kości extra (z wagi) 800 g Mięso Schab wieprzowy bez kości extra (z wagi) 800 g
    Producent: Brak
    Cena: 27,25 zł
    ( 1 kg = 34,06 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Skrzydło z kurczaka Mięsne Specjały 1 kg Mięso Skrzydło z kurczaka Mięsne Specjały 1 kg
    Cena: 20,61 zł
    ( 1 kg = 20,61 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Szponder wołowy z kością (z wagi) 600 g Mięso Szponder wołowy z kością (z wagi) 600 g
    Producent: Brak
    Cena: 36,63 zł
    ( 1 kg = 61,05 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Szynka wieprzowa bez kości bez skóry extra (z wagi) 600 g Mięso Szynka wieprzowa bez kości bez skóry extra (z wagi) 600 g
    Producent: Brak
    Cena: 19,17 zł
    ( 1 kg = 31,95 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Mięso Szynka wieprzowa bez kości myszka (z wagi) 1,3 kg Mięso Szynka wieprzowa bez kości myszka (z wagi) 1,3 kg
    Producent: Brak
    Cena: 42,18 zł
    ( 1 kg = 42,18 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    do góry
    Sklep jest w trybie podglądu
    Pokaż pełną wersję strony
    Sklep internetowy Shoper Premium