Asortyment Moje zakupy
  • Mega Nowości!

  • Mega Rabaty!

  • Dzień zwierzaka

  • Zgrzewki i wielopaki

  • Piekarnia

  • Owoce i warzywa

  • Mięso, ryby

  • Nabiał

  • Spożywcze

  • Napoje

  • Alkohole

  • Gry i zabawki

  • Kosmetyki

  • Dom

  • Ogród

  • Art. przemysłowe

  • Na grilla

  • Krewetki białe surowe całe Krewetki białe surowe całe
    Cena: 15,21 zł
    ( 1 kg = 101,40 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Ryba dorsz atlantycki polędwica ok. 300-400 g Ryba dorsz atlantycki polędwica ok. 300-400 g
    Cena: 100,37 zł
    ( 1 kg = 250,93 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Ryba Dorsz czarny filet bez skóry ok. 500 g Ryba Dorsz czarny filet bez skóry ok. 500 g
    Cena: 37,97 zł
    ( 1 kg = 94,93 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Ryba Halibut tusza 1/2 ok. 1 kg Ryba Halibut tusza 1/2 ok. 1 kg
    Cena: 100,72 zł
    ( 1 kg = 100,72 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Ryba Leszcz tusza ok. 1,5 kg Ryba Leszcz tusza ok. 1,5 kg
    Cena: 41,52 zł
    ( 1 kg = 27,68 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Ryba Łosoś filet bez skóry ok. 400 g Ryba Łosoś filet bez skóry ok. 400 g
    Cena: 58,69 zł
    ( 1 kg = 146,73 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Ryba Łosoś filet wędzony na zimno ok. 600 g Ryba Łosoś filet wędzony na zimno ok. 600 g
    Cena: 80,76 zł
    ( 1 kg = 201,90 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Ryba łosoś patroszony 3-4 kg Ryba łosoś patroszony 3-4 kg
    Cena: 236,48 zł
    ( 1 kg = 67,57 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Ryba Miętus królewski tusza ok. 350 g Ryba Miętus królewski tusza ok. 350 g
    Cena: 30,39 zł
    ( 1 kg = 86,83 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Ryba PSTRĄG PATROSZONY WĘDZONY NA GORĄCO ok. 0,3 kg Ryba PSTRĄG PATROSZONY WĘDZONY NA GORĄCO ok. 0,3 kg
    Cena: 16,61 zł
    ( 1 kg = 55,37 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Ryba pstrąg tęczowy patroszony 250-400 g Ryba pstrąg tęczowy patroszony 250-400 g
    Cena: 21,89 zł
    ( 1 kg = 60,81 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Ryba sandacz filet ze skórą ok. 300-400 g Ryba sandacz filet ze skórą ok. 300-400 g
    Cena: 49,90 zł
    ( 1 kg = 124,75 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    do góry
    Sklep jest w trybie podglądu
    Pokaż pełną wersję strony
    Sklep internetowy Shoper Premium