Asortyment Moje zakupy
  • Mega Nowości!

  • Mega Rabaty!

  • Dzień zwierzaka

  • Zgrzewki i wielopaki

  • Piekarnia

  • Owoce i warzywa

  • Mięso, ryby

  • Nabiał

  • Spożywcze

  • Napoje

  • Alkohole

  • Gry i zabawki

  • Kosmetyki

  • Dom

  • Ogród

  • Art. przemysłowe

  • Na grilla

  • Opcje przeglądania
    • od
      do
    Słonina extra ZMB (z wagi) 200 g Słonina extra ZMB (z wagi) 200 g
    Producent: ZMB
    Cena: 11,89 zł
    szt.
    zobacz więcej
    Szynka Basiuni 500 g Sokołów Szynka Basiuni 500 g Sokołów
    Producent: SOKOLOW
    Cena: 26,37 zł
    szt.
    zobacz więcej
    Szynka Basiuni Sokołów 140 g Szynka Basiuni Sokołów 140 g
    Producent: Sokołów
    Cena: 10,54 zł
    szt.
    zobacz więcej
    Szynka Konserwowa Plastry 1 kg Bell Szynka Konserwowa Plastry 1 kg Bell
    Producent: Bell
    Cena: 39,56 zł
    szt.
    zobacz więcej
    Szynka Serrano 10*65 g Szynka Serrano 10*65 g
    Producent: Bell
    Cena: 13,04 zł
    szt.
    zobacz więcej
    Szynka Serrano plastry Bell 80 g Szynka Serrano plastry Bell 80 g
    Producent: Bell
    Cena: 13,84 zł
    szt.
    zobacz więcej
    Tyrolska Midi 325 g Jbb Tyrolska Midi 325 g Jbb
    Producent: JBB
    Cena: 13,18 zł
    szt.
    zobacz więcej
    Z wagi: Belgijski pasztet z gruszką (kawałek ok. 100 g) Z wagi: Belgijski pasztet z gruszką (kawałek ok. 100 g)
    Producent: Bell
    Cena: 15,79 zł
    ( 1 kg = 78,95 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Z wagi: Belgijski pasztet z żurawiną (kawałek ok. 100 g) Z wagi: Belgijski pasztet z żurawiną (kawałek ok. 100 g)
    Producent: Bell
    Cena: 14,28 zł
    ( 1 kg = 71,40 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Z wagi: Chorizo Vela Bell (plastry ok. 100 g) Z wagi: Chorizo Vela Bell (plastry ok. 100 g)
    Producent: Bell
    Cena: 12,98 zł
    ( 1 kg = 129,80 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Z wagi: Parówkowa wiedeńska Olewnik (pęto ok. 100 g) Z wagi: Parówkowa wiedeńska Olewnik (pęto ok. 100 g)
    Producent: Olewnik
    Cena: 6,27 zł
    ( 1 kg = 57,00 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Z wagi: Pastrami premium Łuków (plastry ok. 100 g) Z wagi: Pastrami premium Łuków (plastry ok. 100 g)
    Producent: Łuków
    Cena: 15,79 zł
    ( 1 kg = 175,44 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Z wagi: Pasztet z kurczaka zagrodowego Drosed (kawałek ok. 100 g) Z wagi: Pasztet z kurczaka zagrodowego Drosed (kawałek ok. 100 g)
    Producent: Drosed
    Cena: 8,87 zł
    ( 1 kg = 44,35 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Z wagi: Salceson biały Olewnik (plastry ok. 100 g) Z wagi: Salceson biały Olewnik (plastry ok. 100 g)
    Producent: Olewnik
    Cena: 7,24 zł
    ( 1 kg = 48,27 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Z wagi: Szynka dojrzewająca Łuków (plastry ok. 100 g) Z wagi: Szynka dojrzewająca Łuków (plastry ok. 100 g)
    Producent: Łuków
    Cena: 17,27 zł
    ( 1 kg = 172,70 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Z wagi: Szynka krucha Premium Bell (plastry ok. 100 g) Z wagi: Szynka krucha Premium Bell (plastry ok. 100 g)
    Producent: Bell
    Cena: 9,74 zł
    ( 1 kg = 97,40 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Z wagi: Szynka Mistrza Kołodzieja Sokołów (plastry ok. 100 g) Z wagi: Szynka Mistrza Kołodzieja Sokołów (plastry ok. 100 g)
    Producent: Sokołów
    Cena: 12,12 zł
    ( 1 kg = 121,20 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Z wagi: Szynka Serrano Reserva Bell (plastry ok. 100 g) Z wagi: Szynka Serrano Reserva Bell (plastry ok. 100 g)
    Producent: Bell
    Cena: 21,20 zł
    ( 1 kg = 212,00 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Z wagi: Szynka w płatkach czosnku Bell (plastry ok. 100 g) Z wagi: Szynka w płatkach czosnku Bell (plastry ok. 100 g)
    Producent: Bell
    Cena: 9,09 zł
    ( 1 kg = 90,90 zł )
    szt.
    zobacz więcej
    Aves kebab cięty 1 kg Aves kebab cięty 1 kg
    Cena: 40,88 zł
    szt.
    zobacz więcej
    Aves nuggets 1 kg Aves nuggets 1 kg
    Cena: 46,15 zł
    szt.
    zobacz więcej
    Bekon wędzony Bell 120 g Bekon wędzony Bell 120 g
    Producent: Bell
    Cena: 8,69 zł
    szt.
    zobacz więcej
    Bell Prosciutto Crudo 500 g Bell Prosciutto Crudo 500 g
    Producent: Bell
    Cena: 72,54 zł
    szt.
    zobacz więcej
    Bell Szynka Prosciutto 80 g Bell Szynka Prosciutto 80 g
    Producent: Bell
    Cena: 15,81 zł
    szt.
    zobacz więcej
    Berlinki Classic 1 kg Berlinki Classic 1 kg
    Cena: 35,55 zł
    szt.
    zobacz więcej
    berlinki classic 2,5 kg berlinki classic 2,5 kg
    Producent: Berlinki
    Cena: 81,12 zł
    szt.
    zobacz więcej
    do góry
    Sklep jest w trybie podglądu
    Pokaż pełną wersję strony
    Sklep internetowy Shoper Premium