syrop o smaku malinowym victoria cymes 4,96 l
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Pojemność | 4,96 l (dm³) |
|---|---|
| Typ produktu | Syrop |
| Rodzaj | Owocowy |
| Smak | Malinowy |
| Składniki | A - syrop glukozowo-fruktozowy i/lub b - cukier, woda, regulator kwasowosci - kwas cytrynowy, aromat, barwnik - błekit brylantowy fcf, chlorowodorek pirydoksyny (witamina b6), cyjanokobalamina (witamina b12), d-biotyna (biotyna), d-pantotenian wapnia (kwas pantotenowy). |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Waga jednostkowa brutto | 6,5 kg |
| Producent: | Victoria Cymes Sp. z o.o.Ulica i numer: kołobrzeska 43Kod pocztowy i miasto: 78-600 Wałcz PL |
| Produkt medyczny / Produkt akcyzowy | Nie dotyczy |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 140 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Wstrząsnąć przed użyciem. 20 ml syropu (2 łyżki stołowe) wymieszać ze 180 ml wody. spożyć bezpośrednio po przygotowaniu. spożywać 2 razy dziennie. |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 0 g |
|---|---|
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | 0 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 34 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 34 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 351 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 140 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1492 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 597 kJ |
| Wielkość porcji | 40 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | 84 g |
| Zawartość węglowodanów | 86 g |
Witaminy
| Kwas pantotenowy (witamina B5) | 3,6 mg/100ml |
|---|---|
| Witamina B12 | 1,5 μg/100ml |
| Biotyna (witamina B7) | 30 μg/100ml |
| Biotyna (%RWS) | 60 %RWS |
| Pirydoksyna (witamina B6) | 0,84 mg/100ml |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera barwniki | Tak |