primefrost bio małże-omułek chilijski mięso gotowane, oczyszczone, glazurowane, rozmiar: 100-200szt./kg, produkt głęboko mrożony, 360 g/400 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | EKOLOGICZNY MAŁŻ - OMUŁEK (MIĘCZAKI) chilijski (Mytilus chilensis) 100%. |
|---|---|
| Metoda produkcji | Złowione w hodowli |
| Glazura | 10 % |
| Stopień obrania | Bez skorupy, tylko mięso |
| Stopień rozdrobnienia | Bez muszli |
| Obróbka termiczna | gotowana-mrożona |
| Typ | Paczkowany |
| Zawartość netto | 400 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chile |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,42 kg |
| Producent: | primefrost sp. z o.o. ulica i numer: czyżyków 8 kod pocztowy i miasto: 80-680 gdańsk pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Mytilus chilensis |
| Masa netto (bez glazury) | 360 g |
| Nazwa wód (rzeka, jezioro itd.), w którym produkt został złowiony | Chile |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 84 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chile |
| Termin minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 250 dni (dzień) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Tak |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Nie |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Nie |
| Owies i produkty owsiane | Nie |
| Pszenica i produkty z pszenicy | Nie |
| Żyto i produkty żytnie | Nie |
| Jęczmień i produkty jęczmienne | Nie |
| Migdały i produkty z migdałami | Nie |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Nie |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Nie |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Nie |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Nie |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Nie |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Nie |
Przechowywanie
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
|---|---|
| Warunki termiczne | Głęboko mrożone (-18°C lub mniej) |
| Sposób przechowywania | produkt głęboko mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia po rozmrożeniu i zastosowaniu obróbki termicznej. Zalecane rozmrażanie w chłodziarce. Uwaga: Produktu rozmrożonego nie należy zamrażać ponownie. Zalecane zużycie w dniu rozmrożenia, maksymalnie w ciągu 24h. |
| Sposób obróbki produktu | Gotowanie |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 109,2 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 457,5 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 16,2 g |
| Zawartość soli | 0,75 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,48 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 4,8 g |
| Cukry | 0,46 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,5 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Zawiera fosforany | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera siarczyny | Nie |
| Zawiera tłuszcze utwardzone (trans) | Nie |
| Zawiera aromaty | Nie |
| Zawiera antybiotyki | Nie |
| Zawiera olej palmowy | Nie |