myfood kalmary tuby u/5, glazura: 25 %, 750 g/1000 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | Kalmar krótkopłetwy argentyński (Illex argentinus) 98%, woda, przeciwutleniacz: E 331, stabilizator: E450. |
|---|---|
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Południowo-zachodnia część Oceanu Atlantyckiego |
| Glazura | 25 % |
| Stopień obrania | Bez skorupy, tylko mięso |
| Stopień rozdrobnienia | Tuby |
| Liczba sztuk w kilogramie | 13 szt. |
| Obróbka termiczna | surowa-mrożona |
| Typ | Paczkowany |
| Zawartość netto | 1000 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chiny |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Kategoria narzędzi połowowych | Włoki denne rozpornicowe |
| Waga jednostkowa brutto | 1,02 kg |
| Producent: | myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Illex argentinus |
| Masa netto (bez glazury) | 750 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 44 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Tak |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Stosowanie - propozycje podania | Produkt przeznaczony dla konsumentów, u których nie występuje reakcja alergiczna (nietolerancji) po spożyciu mięczaków. |
|---|---|
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w zamrażarce w temperaturze -6°c (1 tydzień), -12°c (1 miesiąc), poniżej -18°c do daty minimalnej trwałości. produkt głęboko mrożony, nie zamrażać ponownie po rozmrożeniu. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Produkt gotowy do spożycia po rozmrożeniu i zastosowaniu obróbki termicznej (np. pieczenie, duszenie, smażenie, grillowanie). |
Wartość odżywcza
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 0 g |
|---|---|
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 92 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 328 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 15,7 g |
| Zawartość soli | 0,6 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 1,2 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 1,4 g |
Inne informacje
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
|---|---|
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera kofeinę | Nie |