Opis szczegółowy
ABRAMCZYK Krewetki Białe 16-20 Surowe Bez Głowy Bez Pancerza Z Ogonkiem 20% 400/500G OCEAN
Parametry produktu
| Składniki | Krewetki białe 84%, woda, sól, stabilizator: e450, e 451, e 452, przeciwutleniacz: e 223 |
| Metoda produkcji | Złowione w hodowli |
| Glazura | 20 % |
| Stopień obrania | Obrana, z ogonkiem |
| Stopień rozdrobnienia | Bez głowy, Obrane, Z ogonkiem |
| Obróbka termiczna | surowa-mrożona |
| Typ | Paczkowany |
| Zawartość netto | 500 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Ekwador, Indie, Wietnam |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,53 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: abramczyk sp. z o.o. ulica i numer: inflancka 7 kod pocztowy i miasto: 85-776 bydgoszcz pl |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Litopenaeus vannamei |
| Rozmiar owoców morza | 16-20 |
| Masa netto (bez glazury) | 400 g |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 48 op. zb. (DU) |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Może zawierać |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Może zawierać |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Tak |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Stosowanie - propozycje podania | Do spożycia po obróbce termicznej. |
| Pakowany/e w atmosferze ochronnej | Nie |
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
| Inne uwagi dotyczące przechowywania | Przechowywać w temperaturze poniżej -18ºc - do daty minimalnej trwałości. |
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Sposób użycia: po opłukaniu pod bieżącą wodą produkt gotowy do obróbki termicznej: smażyć na rozgrzanym oleju około 7 minut lub gotować we wrzątku około 5 minut. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 49 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 2 %RWS |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 11 g |
| Zawartość soli | 1,32 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,4 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,4 g |
| Wartość energetyczna kcal (energia) | 2 %RWS |
| Zawartość białek (ogólnie) | 22 %RWS |
| Zawartość soli (ogólnie) | 22 %RWS |
| Zawartość tłuszczów (kwasy tłuszczowe nasycone) | 1 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (cukry) | 0 %RWS |
| Zawartość węglowodanów (ogólnie) | 0 %RWS |
| Zawartość błonnika (ogólnie) | 0 %RWS |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | Nie |
| Zawiera taurynę | Nie |
| Zawiera wzmacniacze smaku | Nie |
| Osłonka niejadalna | Nie |
| Zawiera fosforany | Tak |
| Zawiera lukrecję | Nie |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Środki spozywcze z dodatkiem fitosteroli, estrów fitosteroli, fitostanoli lub estrów fitostanoli | Nie |
| Zawiera barwniki | Nie |
| Zawiera chininę | Nie |
| Zawiera siarczyny | Tak |
Dodatkowe informacje
| Czy jednostka handlowa jest opakowaniem konsumenckim? | Tak |