myfood dorsz czarny (pollachius virens) polędwiczki bez skóry, z wodą dodaną, glazurowane, produkt głęboko mrożony, rozmiar: 100-140 g, glazura: 10%, 700/780 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Składniki | DORSZ (RYBY) czarny Pollachius virens 90%, woda, stabilizator: E451. |
|---|---|
| Gatunek ryby | Dorsz |
| Sposób obróbki | Filety |
| Skóra | Bez skóry |
| Sposób przetworzenia | Mrożone |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Chiny |
| Zawartość netto | 780 g |
| Kraj pochodzenia głównego składnika | Chiny |
| Temperatura przechowywania min - max | poniżej -18 °C |
| Glazura | 10 % |
| Metoda produkcji | Złowione w morzu |
| Obszar połowu (FAO) | Podobszar: Morze Barentsa (Podobszar I), Podobszar: Morze Norweskie, Spitsbergen i Wyspa Niedźwiedzia (Podobszar II) |
| Stopień obrania | Bez skóry |
| Stopień rozdrobnienia | polędwica |
| Część ryby | filet |
| Rodzaj narzędzia połowowego | Dwustatkowe włoki pelagiczne |
| Nazwa systematyczna w języku łacińskim | Pollachius virens |
| Trym | C |
| Typ | Paczkowany |
| Waga pojedynczej porcji w opakowaniu jednostkowym (g) | 100 - 140 g |
| Waga jednostkowa brutto | 0,79 kg |
| Producent: | myfood spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, sp.k. ulica i numer: szafarnia 6/32 kod pocztowy i miasto: 80-755 gdańsk pl |
| Masa netto (bez glazury) | 700 g |
| Nazwa wód (rzeka, jezioro itd.), w którym produkt został złowiony | Północno-Wschodni Atlantyku |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 56 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
|---|---|
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Tak |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | produkt mrożony, chronić przed rozmrożeniem |
|---|---|
| Instrukcje dotyczące przygotowania | Do spożycia po zastosowaniu obróbki termicznej. |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 63 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 269 kJ |
| Wielkość porcji | 500 g |
| Zawartość białek | 14,4 g |
| Zawartość soli | 0,97 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0,14 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0,54 g |
| Cukry | 0 g |
| Zawartość węglowodanów | 0,1 g |
Inne informacje
| Dodatki zawarte w produkcie (E-symbole) | E451 Trifosforany |
|---|---|
| Funkcje dodatków obecnych w produkcie (zadeklarowanych jako dodatki lub numery E) | Stabilizator |