Opis szczegółowy
WYSOKA ZAWARTOŚĆ BŁONNIKA
NATURALNE ŹRÓDŁO WITAMINY E , Witamina E pomaga w ochronie komórek przed stresem oksydacyjnym.
Powyższy efekt zdrowotny można osiągnąć spożywając co najmniej jeden baton dziennie. Znaczenie ma także zrównoważony sposób odżywiania i zdrowy tryb życia.
Parametry produktu
| Rodzaj/smak | śliwkowy |
| Zawartość netto | 35 g |
| Składniki | Daktyle suszone (50 %), orzeszki ziemne prażone, migdały, śliwka suszona (10 %), inulina – prebiotyczny błonnik z cykorii (3 %), sok śliwkowy w proszku (1 %), naturalny aromat. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Temperatura przechowywania min - max | 0 - 25 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,04 kg |
| Wysoka zawartość błonnika pokarmowego | 1 |
| Bez dodatku cukrów | 1 |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: kubara sp. z o.o. ulica i numer: ekonomiczna 11 kod pocztowy i miasto: 42-271 częstochowa pl |
| Krótki opis marketingowy | 0 % dodatku cukru / bez dodatku cukru |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 640 op. zb. (DU) |
| Zawiera naturalnie występujące cukry | 1 |
| Źródło [nazwa witaminy lub składnika mineralnego] | Witaminy E |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 365 dni (dzień) |
| Ilość sztuk opakowań na palecie lub w maksymalnym opakowaniu transportowym | 640 szt. |
Alergeny
| Orzechy | Tak |
| Orzeszki ziemne (arachidowe) i produkty pochodne | Tak |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Może zawierać |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Może zawierać |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Może zawierać |
| Orzechy laskowe i produkty z orzechów laskowych | Może zawierać |
| Orzechy włoskie i produkty z orzecha włoskiego | Może zawierać |
| Migdały i produkty z migdałami | Tak |
| Orzechy nerkowca i produkty z orzecha nerkowca | Może zawierać |
| Orzechy pekan i produkty z orzecha pekan | Może zawierać |
| Orzech brazylijski i produkty z orzecha brazylijskiego | Może zawierać |
| Pistacje i produkty pistacjowe | Może zawierać |
| Orzechy makadamia i produkty z orzecha makadamia | Może zawierać |
| Orzeszki piniowe i produkty z orzeszkami piniowymi | Może zawierać |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w suchym miejscu, w temperaturze pokojowej |
Wartość odżywcza
| Zawartość białek w porcji (ogólnie) | 3,4 g |
| Zawartość błonnika w porcji (ogólnie) | 4,2 g |
| Zawartość soli w porcji (ogólnie) | <0,01 |
| Zawartość węglowodanów w porcji (cukry) | 13 g |
| Zawartość węglowodanów w porcji | 16 g |
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
| Wartość energetyczna kcal | 409 kcal |
| Wartość energetyczna kcal w porcji (energia) | 143 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 1711 kJ |
| Wartość energetyczna kJ w porcji (energia) | 599 kJ |
| Wielkość porcji | 35 g |
| Zawartość białek | 9,8 g |
| Zawartość błonnika | 12 g |
| Zawartość soli | 0,02 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 2 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 18 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (kwasy tłuszczowe nasycone) | 0,7 g |
| Zawartość tłuszczów w porcji (ogólnie) | 6,3 g |
| Cukry | 38 g |
| Zawartość węglowodanów | 46 g |
| Ilość porcji w opakowaniu | 1 szt. |
Witaminy i składniki mineralne
| Witamina E (%RWS) | 46 %RWS |
| Witamina E | 5,5 mg/100g |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera aromaty | Tak |
| Zawiera olej palmowy | Nie |