Opis szczegółowy
YO syrop bez cukru o smaku kwiatu czarnego bzu
Parametry produktu
| Pojemność | 0,7 l (dm³) |
| Typ produktu | Syrop |
| Smak | Czarny bez |
| Składniki | Woda, zagęszczony syrop winogronowy, ekstrakt z kwiatu czarnego bzu, substancja zakwaszająca: kwas cytrynowy, aromat, substancje słodzące: cyklaminian sodu, acesulfam k, sukraloza, sacharyna; regulator kwasowości: cytrynian tripotasu, substancja zagęszczająca: guma ksantanowa, substancje konserwant: sorbinian potasu, cukier karmelizowany, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy. |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Austria |
| Waga jednostkowa brutto | 0,94 kg |
| Adres podmiotu wprowadzającego do obrotu | Nazwa firmy: cd partner sp. z o.o. ulica i numer: batorowska 35 kod pocztowy i miasto: 62-081 wysogotowo pl |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 124 op. zb. (DU) |
| Całkowity okres minimalnej trwałości (od daty produkcji) | 360 dni (dzień) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Nie |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w ciemnym i chłodnym miejscu |
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 ml |
| Wartość energetyczna kcal | 2 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 8 kJ |
| Wielkość porcji | 100 ml |
| Zawartość białek | 0 g |
| Zawartość soli | 0 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 0 g |
| Cukry | <0,5 |
| Zawartość węglowodanów | <0,5 |
Inne informacje o zawartości
| Zawiera substancje konserwujące | Tak |
| Informacje szczegółowe dotyczące środków słodzących | zawiera substancję słodzącą |
| Zawiera przeciwutleniacze | Tak |
| Zawiera aromaty | Tak |