Zott Jogobella Bez Laktozy Jogurt mix smaków 150 g
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Pieczone jabłko, Owoce leśne, Ananasowy, Morelowy |
| Składniki | Pieczone jabłko: jogurt**, owoce (9%) [jabłka (8%), rodzynki (1%)], cukier, syrop karmelowy, cynamon, aromat. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 406 kj/ 96 kcal; tłuszcz: 2,7 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,8 g; węglowodany: 13,5 g, w tym cukry: 13,0 g; białko: 3,6 g; sól: 0,11 g. owoce leśne: jogurt**, owoce (9%) [jeżyny, truskawki, maliny, jagody i mus jagodowy z koncentratu, czarny bez i sok z czarnego bzu z koncentratu], cukier, koncentrat z marchwi, aronii i winogron, aromat. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 369 kj/ 88 kcal; tłuszcz: 2,7 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,8 g; węglowodany: 11,1 g, w tym cukry: 10,6 g; białko: 3,6 g; sól: 0,14 g. ananas: jogurt**, owoce (9%) [ananasy,sok ananasowy z koncentratu], cukier, aromat. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 376 kj/ 89 kcal; tłuszcz: 2,7 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,8 g; węglowodany: 11,7 g, w tym cukry: 11,1 g; białko: 3,6 g; sól: 0,10 g. morela: jogurt**, owoce (9%) [morele i sok morelowy z koncentratu], cukier, koncentrat z marchwi, aromat. wartość odżywcza na 100 g: wartość energetyczna: 375 kj/ 89 kcal; tłuszcz: 2,7 g, w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 1,8 g; węglowodany: 11,6 g, w tym cukry: 11,0 g; białko: 3,6 g; sól: 0,11 g. ** zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Producent: | Zott Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole, Polska 6Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 96 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 406 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,6 g |
| Zawartość soli | 0,11 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 13 g |
| Zawartość węglowodanów | 13,5 g |