Jogobella bez laktozy standard 150 g mix
dodaj do przechowalni
Opis
Parametry
| Rodzaj | Smakowy |
|---|---|
| Smak | Truskawkowy, Wiśniowy, Brzoskwiniowy, Malinowy |
| Składniki | Malina: jogurt**, owoce 9% (maliny, sok malinowy z koncentratu), cukier, koncentrat soku z buraków czerwonych, aromat **zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii truskawka: jogurt**, owoce 10% (truskawki, sok truskawkowy z koncentratu), cukier, koncentrat soku z buraków czerwonych, aromat **zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii wiśnia: jogurt**, owoce 9% (wiśnie, sok wiśniowy z koncentratu), cukier, koncentrat soku z buraków czerwonych, koncentrat z aronii koncentrat z marchwi, koncentrat z winogron, aromat **zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii brzoskwinia: jogurt**, owoce 9% (brzoskwinie i sok brzoskwiniowy z koncentratu 7,2%, sok z marakui z koncentratu 1,8%), cukier, aromat **zawiera składniki pochodzące z mleka oraz żywe kultury bakterii |
| Kraj pochodzenia/Wyprodukowano w | Polska |
| Zawartość netto | 150 g |
| Temperatura przechowywania min - max | 4 - 8 °C |
| Waga jednostkowa brutto | 0,16 kg |
| Produkt bez laktozy | 1 |
| Producent: | Zott Polska Sp. z o.o.Ulica i numer: ul. Chłodnicza 6, 45-315 Opole, Polska 6Kod pocztowy i miasto: 45-315 Opole PL |
| Liczba opakowań pierwszego rzędu na palecie | 168 op. zb. (DU) |
Alergeny
| Orzechy | Nie |
|---|---|
| Ryby i produkty pochodne | Nie |
| Seler i produkty pochodne | Nie |
| Skorupiaki i produkty pochodne | Nie |
| Soja i produkty pochodne | Nie |
| Zboża zawierajace gluten | Nie |
| Dwutlenek siarki i siarczyny | Nie |
| Gorczyca i produkty pochodne | Nie |
| Jaja i produkty pochodne | Nie |
| Łubin i produkty pochodne | Nie |
| Mięczaki i produkty pochodne | Nie |
| Mleko i produkty pochodne (łącznie z laktozą) | Tak |
| Nasiona sezamu i produkty pochodne | Nie |
Przechowywanie
| Sposób przechowywania | przechowywać w warunkach chłodniczych |
|---|
Wartość odżywcza
| Jednostka będąca podstawą przeliczeń | g/100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna kcal | 88,0 kcal |
| Wartość energetyczna kJ | 372,0 kJ |
| Wielkość porcji | 100 g |
| Zawartość białek | 3,6 g |
| Zawartość soli | 0,15 g |
| Kwasy tłuszczowe nasycone | 1,8 g |
| Zawartość tłuszczów (ogólnie) | 2,7 g |
| Cukry | 10,9 g |
| Zawartość węglowodanów | 11,4 g |
Inne informacje
| Zawiera substancje konserwujące | Nie |
|---|